fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hlas-SD začal rokovať so stranou Dobrá voľba, Pellegrini si vie predstaviť len istú formu spolupráce (video)

Peter Pellegrini tvrdí, že tí, ktorí sa budú stotožňovať s víziou a programom strany Hlas-SD, by sa mali stať integrálnou súčasťou strany, Dobrá voľba by tým pádom zanikla.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.3.2023 (SITA.sk) – Predseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini tvrdí, že začali oficiálne rokovať so stranou Dobrá voľba.

V Dobrej voľbe vidíme skupinu šikovných ľudí, ktorých potenciál by bola škoda nevyužiť a stratiť. Preto budeme ešte rokovať o forme spolupráce. Platí ale to, čo som povedal. Hlas-SD nepôjde do žiadnej koalície. Nebude to ani vyzerať tak, že členovia Dobrej voľby dostanú miesto na kandidátke, aby sa ako strana vyviezli do parlamentu,” uviedol Pellegrini na piatkovej tlačovej besede.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Dodal, že tí, ktorí sa budú stotožňovať s víziou a programom strany Hlas-SD, by sa mali stať integrálnou súčasťou strany. „Dobrá voľba by tým pádom mala akoby zaniknúť. Tak vyzerá reálne spájanie aj demokratických síl, aj ľudí odbornosti,” myslí si predseda Hlasu-SD.

Viac k témam: Opozícia, Politická kríza, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Rokovanie, Spolupráca
Zdroj: SITA.sk – Hlas-SD začal rokovať so stranou Dobrá voľba, Pellegrini si vie predstaviť len istú formu spolupráce (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Advokátka Mišíková sa zastala Žilinku, podstatná časť kritiky generálneho prokurátora je podľa nej neoprávnená
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií