fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hnutie Sme rodina chce pre slovenské rodiny štyri istoty, najdôležitejšou sú domáce potraviny za férove ceny (video)

Líder stany Boris Kollár na záver dodal, že najdôležitejšie je skončiť s kleptokraciou a „psychiatriou“.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.5.2023 (SITA.sk) – Líder Sme rodina Boris Kollár na tlačovej konferencii po programovom sneme hnutia informoval o štyroch prioritách zameraných najmä na rodiny. Hnutie považuje za najdôležitejšiu prioritu zaistiť domáce potraviny za férové ceny. Zabezpečiť raňajky, obedy a večere za ceny, ktoré si budú môcť rodiny dovoliť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Druhou prioritou je istota strechy nad hlavou. Respektíve zaručené bývanie pre rodiny v prípade, ak sa dostane do problémov. V takom prípade im bude vedieť štát pomôcť napríklad so splácaním hypotéky na určitý čas. „Ide o garanciu, že banka rodine nezobere strechu nad hlavou,” uviedol Kollár. Ďalej sú to bezúročne mikropôžičky do 1 000 eur. Ako Kollár priblížil, veľmi veľa ľudí upadlo do exekučných problémov, z ktorých sa nevedia dostať.

Hnutie chce, aby si občania mohli zobrať tisíc eur bezúročne. Štvrtou, poslednou prioritou, je dátová ekonomika, ktorá je budúcnosťou pre deti. Líder stany na záver dodal, že najdôležitejšie je skončiť s kleptokraciou a „psychiatriou“. Je podľa neho načase, aby v politike nastala normálnosť, je potrebné zaviesť normálny systém do politiky, bez hašterenia ale so spájaním sa.

Prečítajte si tiež:
Otec a syn Bacigalovci pracujú spoločne v Amazone. „Pomohlo nám to k vzájomnému rešpektu,“ tvrdia obaja

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ceny potravín, podpora rodín, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Hnutie Sme rodina chce pre slovenské rodiny štyri istoty, najdôležitejšou sú domáce potraviny za férove ceny (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií