fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Incident vo Veľkých Dvorníkoch sa skončil tragicky, zomrel 43-ročný muž

Osobu podozrivú z vraždy policajti na mieste zadržali, aktuálne je v policajnej cele.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.1.2023 (Webnoviny.sk) – Trnavskí krajskí kriminalisti vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti vo Veľkých Dvorníkoch (okres Dunajská Streda), pri ktorej zomrel 43-ročný muž. Polícia už začala vo veci trestné stíhanie pre zločin vraždy.

Ako informovala trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, incident medzi dvomi osobami sa odohral v rodinnom dome v stredu 4. januára v popoludňajších hodinách.

„Jedna z osôb pri ňom utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Do obce bol vyslaný policajný výjazd, ktorý vykonal rozsiahlu obhliadku miesta činu. Polícia k prípadu prizvala aj znalcov z odboru zdravotníctva,” uviedla polícia. Policajti podozrivú osobu na mieste zadržali.

„V súčasnosti s ňou vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony a až do ich skončenia bude umiestnená v policajnej cele. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí,” dodala polícia.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Incident vo Veľkých Dvorníkoch sa skončil tragicky, zomrel 43-ročný muž © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií