Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

K Demokratom sa pripojil Jozef Mihál, podľa Hegera ide o najväčšieho odborníka na sociálne veci na Slovensku

Mihál uviedol, že jeho cieľom je vypracovať čo najlepší program v oblasti sociálnych záležitostí, dôchodkov, ale i rodinnej a daňovej politiky.

9.6.2023 (SITA.sk) – K strane Demokrati bývalého premiéra Eduarda Hegera sa pripája Jozef Mihál. Bývalý minister práce a odborník na sociálnu politiku bude kandidovať zo 145. miesta kandidátnej listiny. V tlačovej správe o tom informoval Matúš Madrák. Šéf Demokratov Heger ho označil za najväčšieho odborníka na sociálne veci na Slovensku.

Silný sociálny tím

Uviedol, že ide o „skúseného odborníka na sociálnu oblasť, ktorej sa dlhé roky venuje. Spolu s Jankou Žitňanskou, Luciou Ďuriš Nicholsonovou, Andreou Cocherovou a ďalšími, vytvorí silný sociálny tím”.

Mihál uviedol, že jeho cieľom je vypracovať čo najlepší program v oblasti sociálnych záležitostí, dôchodkov, ale i rodinnej a daňovej politiky. „Myslím si, že naši odborníci budú zárukou, že sa Slovensko v sociálnej oblasti pohne dopredu. My urobíme všetko pre to, aby sme dali vám, ľuďom, čo najlepšiu ponuku, aby ste sa 30. septembra mohli čo najjednoduchšie rozhodnúť. Ponúkame odborný, skúsený a pokojný tím,” doplnil exminister práce.

Priateľstvo a spolupráca

„V politike je veľmi málo ľudí, ktorí pôsobili v rôznych funkciách a napriek tomu si dokázali udržať meno odborníka. To je práve prípad Jozefa Mihála,” skonštatovala Lucia Ďuriš Nicholsonová. Dodala, že ju teší, že jej priateľstvo a spolupráca s Mihálom pretrvali dodnes, keďže s ním spolupracovala prakticky od svojho vstupu do politiky.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Vstup do strany
Zdroj: SITA.sk – K Demokratom sa pripojil Jozef Mihál, podľa Hegera ide o najväčšieho odborníka na sociálne veci na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií