Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Linhart rešpektuje vyjadrenie prezidentky Čaputovej, ako minister chcel dokončiť Potravinový Semafor a ostatné projekty

Nezaradený poslanec NRSR Patrick Linhart bol pripravený vzdať sa mandátu v Národnej rade SR a nastúpiť na pozíciu ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.

8.5.2023 (SITA.sk) – Nezaradený poslanec Národnej rady SR Patrick Linhart rešpektuje vyjadrenie prezidentky Zuzany Čaputovej, že už údajne má vybrané mená nových ministrov a taktiež akceptuje jej rozhodnutie vymenovať za premiéra úradníckej vlády Ľudovíta Ódora.

Keď som sa ponúkol za ministra pôdohospodárstva, chcel som dokončiť Potravinový Semafor a ostatné projekty, ponúkol som aj svoj poslanecký mandát, ale nestihlo dôjsť ani k môjmu stretnutiu s pani prezidentkou, čomu vzhľadom na rýchly spád udalostí rozumiem a plne rešpektujem,“ informoval poslanec v tlačovej správe.

Dodal, že od nového šéfa rezortu pôdohospodárstva bude považovať jasné stanovisko k rozpracovaným projektom. Linhart zároveň tvrdí, že jeho podpora, ako aj podpora od ostatných kolegov z Národnej rady SR záleží od mien nových ministrov a od komunikácie pani prezidentky s parlamentom pred vyslovením dôvery novej úradníckej vláde.

Viac k témam: Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Poslanec, Úradnícka vláda
Zdroj: SITA.sk – Linhart rešpektuje vyjadrenie prezidentky Čaputovej, ako minister chcel dokončiť Potravinový Semafor a ostatné projekty © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií