Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladú školáčku v Trnave na priechode pre chodcov zrazilo auto, namiesto školy skončila v nemocnici (foto)

Presné okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú zatiaľ predmetom policajného vyšetrovania.

5.4.2023 (SITA.sk) – Dopravní policajti boli v stredu ráno vyslaní k dopravnej nehode auta a 14-ročného dievčaťa na Bučianskej ulici v Trnave. Osobné auto Škoda tu krátko po 8:00 zrazilo chodkyňu na priechode pre chodcov. Záchranári dievča previezli do Fakultnej nemocnice v Trnave.

Policajti po príchode na miesto podrobili 33-ročného vodiča dychovej skúške, ktorá prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania,“ informovala trnavská polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Polícia apeluje na obozretnosť na cestách predovšetkým ráno, keď sa ľudia ponáhľajú do škôl alebo do práce. Vodičov upozorňuje na to, aby v blízkosti priechodov pre chodcov zvýšili opatrnosť. Chodci zas nesmú zabúdať na to, že na cestu môžu vojsť iba v prípade, ak sa riadne presvedčili o tom, že je to pre nich naozaj bezpečné.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: SITA.sk – Mladú školáčku v Trnave na priechode pre chodcov zrazilo auto, namiesto školy skončila v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií