fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž na Audi A6 unikal pred policajtmi a ohrozoval iných vodičov, zastavili ho až strely do zadných kolies auta

Počas procesných úkonov policajti zaistili neznáme látky, ktoré budú zaslané na expertízne skúmanie.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.2.2023 (SITA.sk) – Až streľbou do zadných kolies vozidla Audi A6 zastavili policajti v stredu 15. februára unikajúceho 36-ročného vodiča v obci Svrčinovec (okres Čadca). Ten totiž nereagoval na výzvu policajtov na zastavenie a unikal k hraničnému priechodu s Českou republikou.

Ako ďalej informovala žilinská krajská polícia na sociálnej sieti, pred hraničným prechodom sa s vozidlom otočil a smeroval späť na Čadcu. Počas jazdy niekoľkokrát ohrozil iných vodičov, ktorí boli nútení sa mu vyhnúť.

„Vodič nereagoval na viaceré výzvy polície na zastavenie, dávané výstražným svetelným a zvukovým znamením, preto policajti použili najskôr varovné výstrely zo služobnej zbrane do vzduchu. Ani po nich však vodič vozidlo nezastavil, pokračoval v bezohľadnej jazde, a preto policajti na mieste, kde streľbou neboli ohrození ostatní účastníci cestnej premávky a ani obyvatelia obce, zastavili vozidlo strelami do oblasti zadných kolies,” uviedla polícia.

Počas procesných úkonov policajti zaistili neznáme látky, ktoré budú zaslané na expertízne skúmanie.

„36-ročný vodič bol obmedzený na osobnej slobode a predvedený na policajný útvar. V súvislosti s touto udalosťou bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi,” dodala polícia s tým, že celá udalosť sa zaobišla bez zranení.

Prečítajte si tiež:
Strana SaS chce diskutovať o úprave Vatikánskych zmlúv, popierajú Slovensko ako sekulárny štát

Viac k témam: Drogy, Krimi
Zdroj: SITA.sk – Muž na Audi A6 unikal pred policajtmi a ohrozoval iných vodičov, zastavili ho až strely do zadných kolies auta © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií