fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž v Poprade ohrozoval ľudí strelnou zbraňou, incident sa stal len dve hodiny po začatí nového roku

Polícia páchateľa vypátrala, skončil v policajnej cele.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.1.2023 (Webnoviny.sk) – Polícia v Poprade vzniesla obvinenie za trestný čin násilia proti skupine obyvateľov mužovi z obce Veľký Slavkov (okres Poprad).

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, tento muž už dve hodiny po začiatku nového roku na Štefánikovej ulici v Poprade, v blízkosti autobusovej zastávky a v blízkosti kostola, vystúpil slovne, no veľmi vulgárne na troch ľudí. Potom na nich namieril hlaveň plynovej strelnej zbrane.

„Týmto konaním u nich vzbudil dôvodnú obavu o ich životy a zdravie,“ skonštatovala Ligdayová. Polícia muža v krátkom čase vypátrala a zadržala. Skončil v cele policajného zaistenia.

Viac k témam: plynová zbraň, Trestný čin
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž v Poprade ohrozoval ľudí strelnou zbraňou, incident sa stal len dve hodiny po začatí nového roku © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií