fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž vtrhol do dvoch škôl a spustil streľbu, útok si vyžiadal mŕtvych aj zranených (video)

Strelec mal zahalenú tvár, takže je jeho identifikácia náročná, povedal brazílsky tajomník pre verejnú bezpečnosť.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.11.2022 (Webnoviny.sk) – Streľba v dvoch školách v Brazílii si v piatok vyžiadala troch mŕtvych a 11 zranených. Strelec v nepriestrelnej veste vyzbrojený poloautomatickou zbraňou vtrhol do verejnej aj do súkromnej školy v meste Aracruz v štáte Espírito Santo, uviedol štátny úrad pre verejnú bezpečnosť. Bezprostredne nebolo jasné, či úrady strelca chytili.

Medzi mŕtvymi sú dvaja učitelia a študent. Tajomník pre verejnú bezpečnosť Márcio Celante informoval, že medzi zranenými je deväť inštruktorov.

Strelec mal zahalenú tvár, takže je jeho identifikácia náročná, povedal Celante. Polícia podľa jeho slov vyšetruje, či mu niekto pomáhal.

Viac k témam: Streľba v škole, Úmrtia
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž vtrhol do dvoch škôl a spustil streľbu, útok si vyžiadal mŕtvych aj zranených (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií