Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NAKA objasnila úkladnú vraždu v Nitre z roku 2011, obvinili troch mužov

V júni 2011 v Nitre strelným poraneniam podľahol František V.

3.3.2023 (SITA.sk) – Národná kriminálna agentúra v rámci akcie Justícia zadržala Jozefa H., ktorého vyšetrovateľ obvinil spolu s ďalšími dvoma osobami z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy. Ako Policajný zbor SR informuje na sociálnej sieti, zadržaného obvinili ako objednávateľa a Petra T. s Marekom D. ako spolupáchateľov vraždy, ktorá sa stala v Nitre ešte 10. júna 2011.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Rozsiahle strelné poranenia vtedy pripravili o život v tom čase 40-ročného Františka V.,“ uviedla polícia. Obvinený Peter T. sa v súčasnosti podľa policajtov nachádza v zahraničí vo výkone trestu odňatia slobody pre inú trestnú činnosť. Obvinený Marek D. je zase dlhodobo hľadaný pre inú závažnú trestnú činnosť.

Na posledného z obvinených Jozefa H. po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby,“ dodala polícia.

Viac k témam: akcia Justícia, Obvinenie, Úkladná vražda
Zdroj: SITA.sk – NAKA objasnila úkladnú vraždu v Nitre z roku 2011, obvinili troch mužov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií