fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NAKA zasahovala na colnom úrade, počas akcie „Mamonár“ zadržala osem príslušníkov finančnej správy

NAKA akciu uskutočnila v spolupráci s inšpekciou finančnej správy, spoločne vykonali aj prehliadky rôznych priestorov.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.5.2023 (SITA.sk) – Národná kriminálna agentúra (NAKA) od štvrtkového rána zasahuje v rámci policajnej akcie s krycím názvom Mamonár. V prípade už obvinili deväť osôb, pričom zadržali osem z nich.

Ako v tlačovej správe informovalo Ministerstvo vnútra SR, sú to príslušníci finančnej správy, konkrétne z Colného úradu vo Veľkom Mederi. Obvinení sú zo zločinov založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, zneužívania právomoci verejného činiteľa a s tým súvisiacej korupcie a násilnej trestnej činnosti.

NAKA akciu uskutočnila v spolupráci s inšpekciou finančnej správy, spoločne vykonali aj prehliadky rôznych priestorov. V súčasnosti prebiehajú procesné úkony, preto zatiaľ nie je možné poskytnúť bližšie informácie.

Viac k témam: Akcia “Mamonár”, Korupcia, Krimi, Policajná akcia, Zločinecká skupina, Zneužitie právomoci verejného činiteľa
Zdroj: SITA.sk – NAKA zasahovala na colnom úrade, počas akcie „Mamonár“ zadržala osem príslušníkov finančnej správy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií