Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Náraz do stromu neprežil vodič Mercedesu, záchranári mu už nedokázali pomôcť

Dopravní policajti presné príčiny a okolnosti tragickej nehody naďalej vyšetrujú.

11.4.2023 (SITA.sk) – Náraz do stromu neprežil v pondelok večer okolo 22:00 medzi obcami Očkov a Krakovany v okrese Piešťany 41-ročný vodič vozidla Mercedes Benz. Podľa polície auto zo zatiaľ nezistených príčin zišlo auto vpravo mimo cesty.

„Pri nehode vodič utrpel zranenia, ktorým aj napriek obrovskej snahe privolaných záchranárov, žiaľ, na mieste podľahol,“ informovala trnavská polícia. Dopravní policajti presné príčiny a okolnosti tragickej nehody naďalej vyšetrujú. To, či mohol byť muž pod vplyvom alkoholu, bude predmetom znaleckého skúmania.

Polícia apeluje na vodičov, aby v prípade, ak pociťujú čo i len malú únavu alebo nevoľnosť, radšej vozidlo bezpečne zastavili a na chvíľu si oddýchli. V jazde majú pokračovať len v tom prípade, ak sú si istí, že šoférovanie bez problémov zvládnu.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Náraz do stromu neprežil vodič Mercedesu, záchranári mu už nedokázali pomôcť © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií