fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia objasnila vraždu v rodinnom dome v Poprade, obvinila 32-ročného muža

Vražda sa stala 11. februára krátko v noci v jednom z popradských domov na Ul. 1. mája, kde bol po slovnej hádke fyzicky napadnutý 33-ročný muž zo Svitu.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.2.2023 (SITA.sk) – Polícia objasnila obzvlášť závažný zločin vraždy v Poprade, ktorá sa stala v sobotu 11. februára krátko pred polnocou v jednom z popradských domov na Ul. 1. mája. Na chodbe rodinného domu bol po slovnej hádke fyzicky napadnutý 33-ročný muž zo Svitu, pričom tento útok sa skončil jeho smrťou.

Ako v tlačovej správe informuje prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vyšetrovaním bolo preukázané, že obzvlášť závažného zločinu vraždy sa dopustil 32-ročný muž z obce v okrese Poprad. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove už vzniesol voči nemu obvinenie.

Napadnutý muž zo Svitu utrpel bodno-rezné poranenie brucha. Keď spadol na zem, 32-ročný muž v útoku pokračoval, kopal do neho a skákal po ňom. „Napadnutý muž utrpel mnohopočetné zranenia, na následky ktorých zomrel. Krajský vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,“ uviedla na záver Ligdayová.

Viac k témam: Krimi, Obvinenie, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Polícia objasnila vraždu v rodinnom dome v Poprade, obvinila 32-ročného muža © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Dvoch chlapcov prenasledoval v Dúbravke neznámy muž a masturboval, pomohol im operátor linky 158
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií