fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar bytu v Galante vznikol v dôsledku nedbalostného správania, nie všetkých ľudí mohli evakuovať

Príčinou požiaru bola nedbanlivosť a neopatrné správanie, majiteľke bytu vznikla škoda za 20 tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.12.2022 (Webnoviny.sk) – Hasiči zasahovali v nedeľu popoludní pri požiari bytu na 11. poschodí bytového domu na Revolučnej ulici v Galante. Po príchode začali s likvidáciou požiaru s práškovými hasiacimi prístrojmi aj jedným prúdom vody z hydrantovej siete.

„Medzičasom došlo k evakuácii obyvateľov z vyššieho poschodia, päť osôb bolo evakuovaných na voľné priestranstvo. Dve osoby pod dohľadom zasahujúcich príslušníkov zostali v byte, pretože jedna z nich bola imobilná,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Časť hasičov, ktorí vyliezli na strechu, začala s odvetrávaním zadymených spoločných priestorov.

Počas udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Požiar vznikol v dôsledku nedbalostného a neopatrného správania. Majiteľke vznikla škoda predbežne odhadnutá na 20-tisíc eur. Hasičom sa svojou činnosťou podarilo uchrániť majetok v hodnote 80-tisíc eur.

Viac k témam: Požiar, Požiar bytu
Zdroj: Webnoviny.sk – Požiar bytu v Galante vznikol v dôsledku nedbalostného správania, nie všetkých ľudí mohli evakuovať © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií