Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka vyjadrila uznanie a podporu všetkým učiteľom: Napĺňate svoje poslanie napriek podmienkam, v akých pracujete

Ako na svojej sociálnej sieti pri príležitosti Dňa učiteľov uviedla, mnohí z učiteľov napĺňajú svoje poslanie nie vďaka, ale napriek podmienkam, v akých pracujú.

28.3.2024 (SITA.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila uznanie a podporu všetkým učiteľom. Ako na svojej sociálnej sieti pri príležitosti Dňa učiteľov uviedla, mnohí z učiteľov napĺňajú svoje poslanie nie vďaka, ale napriek podmienkam, v akých pracujú.

„Dávate žiakom nielen vedomosti, ale i niečo zo seba, z vašej prirodzenej autority. Tento ľudský vklad do vašej profesie nie je možný bez lásky k nej,“ konštatovala Čaputová a popriala učiteľom, aby táto láska bola opätovaná.

„Aby vám ju spoločnosť oplácala v podobe dôstojného postavenia školstva i jeho zamestnancov. Zaslúžite si to tak, ako si naše deti zaslúžia skvelé učiteľky a skvelých učiteľov,“ uzavrela prezidentka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Deň učiteľov, Prezidentka SR, Školstvo
Zdroj: SITA.sk – Prezidentka vyjadrila uznanie a podporu všetkým učiteľom: Napĺňate svoje poslanie napriek podmienkam, v akých pracujete © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií