fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smer sa pred zahraničnými diplomatmi posťažoval na stav demokracie na Slovensku a likvidáciu politickej opozície

Predstavitelia Smeru-SD predstavili aj politické dianie, ktoré podľa nich nie je prezentované mainstreamovými médiami.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.2.2023 (Webnoviny.sk) – Na pozvanie podpredsedu NR SR Juraja Blanára (Smer-SD) a za účasti Róberta Fica (Smer-SD) a Mariána Kéryho (Smer-SD) sa v stredu uskutočnilo pracovné stretnutie s veľvyslancami členských štátov Európskej únie, Spojených štátov amerických a Veľkej Británie. Informoval o tom tlačový odbor strany Smer-SD.

„Takmer tridsiatku diplomatov sme informovali o aktuálnej situácii na Slovensku, kde je spochybňovaný základný pilier demokracie, a tou je úloha opozície v demokratickom systéme,“ povedal Blanár.

Podľa Fica je potrebné, aby sa aj na tejto platforme informovali partneri v zahraničí, ako je ohýbaná demokracia a právny štát na Slovensku.

Delegácia Smer-SD diplomatom odovzdala písomnú informáciu, ktorá obsahuje dôkazy a relevantné podklady, ktoré potvrdzujú, že na Slovensku dochádza k hrubému zneužívaniu trestného práva na likvidáciu slovenskej opozície.

Predstavitelia Smeru-SD predstavili aj politické dianie, ktoré nie je prezentované mainstreamovými médiami. „Vláda chce vládnuť v demisii takmer celý rok a pritom by chcela pozatvárať celú opozíciu,” uviedol tlačový odbor strany Smer.

Viac k témam: Diplomati, Opozícia, Právny štát
Zdroj: Webnoviny.sk – Smer sa pred zahraničnými diplomatmi posťažoval na stav demokracie na Slovensku a likvidáciu politickej opozície © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Spoločnosť Amazon získala ocenenie Top Employer 2023
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií