fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšikovia STAR WARS, značte si v kalendári 8. október. Čaká vás nezabudnuteľný zážitok!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z komerčne najúspešnejších a najznámejších filmov všetkých čias a formát, ktorý značne ovplyvnil ďalší vývoj filmov sci-fi. Na veľkom obrovskom plátne vo verzii blu-ray 2011 diváci uvidia prvý natočený film série Star Wars s podtitulom Nová nádej.

8. októbra sa v bratislavskej INCHEBA EXPO uskutoční slovenská premiéra premietania filmu zo ságy Star Wars so živým hudobným sprievodom.

Lístky kúpite v sieti Ticketportal a cena sa pohybuje v rozmedzí od 41 do 60 €.

Na veľkom plátne diváci uvidia prvýkrát natočený film série Star Wars s podtitulom Nová nádej. Film bude sprevádzať kompletný Filharmonický orchester hlavného mesta Prahy, ktorý zahrá mnohokrát oceňovanú hudbu skadateľa Johna Williamsa. Orchester bude dirigovať známy dirigent Christophe Eliot.

Od obdobia, kedy mali fanúšikovia na celom svete možnosť prvýkrát vidieť film zo série Star Wars, už uplynulo viac ako 40 rokov (1977). Film sa stal kultom, ikonou a úplným prelomom v oblasti kinematografie. Dôležitou súčasťou filmu sa stala tiež nezabudnuteľná a všeobecne známa hudba skladateľa Johna Wiliamsa. Fanúšikovia budú mať možnosť zhliadnuť film na veľkolepom plátne a v sprievode živej hudby v podaní rešpektovaného Českého národného symfonického orchestra. Pre fanúšikov na Slovensku je to prvýkrát, kedy bude jeden z dielov Star Wars takto uvedený. 

Prečítajte si tiež:
Arogant pritvrdil! Jeho najnovšia skladba hovorí o tom, že je lepšie byť sklamaný, ako oklamaný!

Hudobný skladateľ John Williams je známy predovšetkým vďaka svojej hudbe ku všetkým deviatich natočeným filmom ságy Star Wars. Za tú, ktorú nahral k prvému natočenému filmu – Nová nádej, získal v roku 1977 cenu Oscar. Za prácu na ostatných filmoch Hviezdnych vojen si následne vyslúžil ďalšie štyri nominácie ocenení Americkej Akadémie.

Bratislavský koncert sa uskutoční v termíne 8. októbra 2018 v Incheba Expo Aréne. Bezpochyby pôjde o veľký zážitok spojený s počúvaním ikonickej hudby a pozeraním úžasnej kultovej snímky.

PREMIETANIE JE V ANGLIČTINE SO SLOVENSKÝMI TITULKAMI.

Zdroje: http://www.teraz.sk/magazin/star-wars-in-concert-to-je-show-ktoru/333380-clanok.htmlhttps://www.ticketportal.sk/Event/STAR_WARS_NOVA_NADEJ_film_so_zivou_hudbou?idp=166263

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií