fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Synovia bránili matku pred agresívnym druhom, hádka prerástla do fyzického útoku

Polícia po príchode na miesto udalosti agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.4.2023 (SITA.sk) – Počas rodinnej drámy bránili synovia matku pred agresívnym druhom. Rodinná dráma sa odohrala v obci v okrese Trenčín, kde sa v podvečerných hodinách muž na dvore rodinného domu pod vplyvom alkoholu najskôr pohádal, a potom vulgárne nadával svojej družke. Na sociálnej sieti o tom informuje trenčianska krajská polícia.

Fyzický útok

Slovná hádka prerástla do fyzického útoku, keď muž údajne ženu chytil za rameno a sotil ju do brány. Následne ju mal opakovane udrieť do tváre a hlavy a hroziť jej slovami, že ju zabije.

Žene na pomoc pribehli jej synovia, ktorých mal muž udrieť päsťou. Obaja následne vybehli von z dvora. Po tom, ako si poškodená chcela vziať osobné veci z domu, ju páchateľ chytil, pričom jej synovia opäť pribehli na pomoc.

Muž mal povedať, že ich zabije a spraví im zo života peklo.

1,04 promile alkoholu

Poškodeným sa však podarilo z dvora ujsť na ulicu, kde podľa polície videli, ako páchateľ za nimi uteká s nožom v ruke.

Polícia po príchode na miesto udalosti agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,04 promile alkoholu. Po vytriezvení v policajnej cele dostal možnosť vysvetliť svoje konanie, odmietol však vypovedať.

Prečítajte si tiež:
Znížená teplota aj kratší čas osvetlenia paláca, prezidentka Čaputová ohlásila sériu úsporných opatrení

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Trenčíne vzniesol obvinenie 40-ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň na obvineného podal podnet na vzatie do väzby a spisový materiál odovzdal prokurátorovi. O tom, či bude obvinený stíhaný väzobne, rozhodne v najbližších hodinách súd v Trenčíne,” dodala na záver polícia.

Viac k témam: Domáce násilie, Krimi
Zdroj: SITA.sk – Synovia bránili matku pred agresívnym druhom, hádka prerástla do fyzického útoku © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií