fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ústredie práce predstavilo projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, ľuďom pomôže kariérne rásť (video)

Ide o prvý projekt zameraný na podporu vzdelávania zamestnancov, živnostníkov, ľudí na rodičovskej dovolenke aj absolventov.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.2.2023 (SITA.sk) – Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR prichádza s projektom s názvom Nestrať prácu – vzdelávaj sa. Ide o prvý projekt zameraný na podporu vzdelávania zamestnancov, živnostníkov, ľudí na rodičovskej dovolenke aj absolventov, ktorý im pomôže kariérne rásť. Na tlačovej besede to uviedol dočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina).

Projekt má pomôcť zlepšiť postavenie ľudí na pracovnom trhu. Projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Kurz si záujemca môže vybrať podľa individuálnych potrieb bez prihliadania na požiadavky aktuálneho zamestnávateľa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Agentúra SITA bude správu aktualizovať.

Viac k témam: projekt Nestrať prácu – vzdelávaj sa, Vzdelávanie
Zdroj: SITA.sk – Ústredie práce predstavilo projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, ľuďom pomôže kariérne rásť (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií