fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V Dunaji sa našlo telo utopenej ženy, ide o nezvestnú Teréziu

Oznámenie o náleze ženského tela vo vodnom toku prijala polícia v stredu krátko po 9:00.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.2.2023 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 1. februára 13:29

V Dunaji našli v stredu utopenú ženu. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, oznámenie o náleze tela v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane prijali v stredu krátko po 9:00.

„Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie,” uviedol Szeiff.

Portál noviny.sk informuje, že ide o Teréziu, ktorá je nezvestná od soboty večera. Pre TV JOJ to potvrdil obhliadajúci lekár. „Že má ísť o hľadanú Teréziu potvrdilo aj čierne oblečenie a biele čižmy. Telo mal nájsť náhodný okoloidúci, ktorý si tam bol ráno zabehať,” píše spomínaný web.

Ako doplnil Szeiff, poverený policajt začal v súvislosti s nálezom trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. „Na základe návrhu ohliadajúceho lekára nariadil poverený príslušník v zmysle ustanovení trestného poriadku vykonanie pitvy,” doplnil Szeiff s tým, že k totožnosti osoby sa oficiálne vyjadria až po obdržaní záverov z pitvy a výsledkov analýzy DNA.

Viac k témam: Utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk – V Dunaji sa našlo telo utopenej ženy, ide o nezvestnú Teréziu © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Ministerstvá a štátne inštitúcie podceňujú vyšetrovanie korupcie na úradoch, mnohí zamestnanci ani netušia ako takéto konanie nahlásiť
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií