fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vedeli ste, že cez Wolt si objednáte potraviny z BILLA? Teraz za donášku nezaplatíte ani cent!

Sieť supermarketov BILLA a donášková platforma Wolt prichádzajú s atraktívnou novinkou.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.4.2023 (SITA.sk) – Sieť supermarketov BILLA a donášková platforma Wolt, ktoré na jar minulého roka spustili úspešnú spoluprácu, prichádzajú s atraktívnou novinkou. Kuriéri spoločnosti Wolt teraz prinesú zákazníkom BILLA nákup až k dverám úplne zdarma.

Ponuku môžu od 11. apríla do 9. mája využiť obyvatelia 13 slovenských miest, pričom za potraviny a iný tovar zaplatia rovnaké ceny ako pri osobnej návšteve predajní BILLA. Doprava je pre zákazníkov zdarma – nezáleží pritom na fakte, či zákazník BILLA nakupuje prostredníctvom aplikácie Wolt opakovane alebo po prvýkrát. Minimálna hodnota nákupu v aplikácii je 8 eur. Online nákup s donáškou grátis je možné urobiť v 20 vybraných predajniach BILLA po celom Slovensku. “Bezplatnou dopravou pri každom online nákupe v našich predajniach chceme odmeniť stálych zákazníkov za ich priazeň, ale zároveň osloviť aj širšiu verejnosť obľubujúcu pohodlné nakupovanie cez internet. Spoluprácou s donáškovou spoločnosťou Wolt potvrdzujeme, že sme inovatívny obchod, ktorý svojim zákazníkom vychádza v ústrety a prináša im moderné riešenia,” povedal Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA.

Prečítajte si tiež:
Súd odročil hlavné pojednávanie v prípade vraždy Kuciaka a pripravovanej likvidácie prokurátorov

Slovenskí zákazníci si spoluprácu siete supermarketov BILLA a fínskej technologickej spoločnosti Wolt veľmi obľúbili. Kým pred rokom mohli online nákupy cez aplikáciu Wolt využívať iba spotrebitelia v Bratislave, dnes je táto možnosť prístupná aj pre obyvateľov ďalších 12 slovenských miest – Banskej Bystrice, Žiliny, Trenčína, Trnavy, Nitry, Košíc, Prešova, Komárna, Liptovského Mikuláša, Martina, Nových Zámkov a Popradu. “Donáška potravín sa stala po jedle druhým najdôležitejším donáškovým segmentom Woltu. Vidíme stále rastúcu obľubu u našich zákazníkov pretože vedia, že šetria nielen čas, ale aj peniaze na dopravu,” hovorí Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Wolt Slovensko. Počet zákazníkov, ktorí majú záujem o online nákupy, neustále narastá, a preto BILLA a Wolt plánujú svoju spoluprácu postupne rozširovať aj do ďalších lokalít.

Spotrebitelia si obľúbili nákup širokého sortimentu čerstvých potravín, ako ovocie a zelenina, mliečne výrobky, mäso a mäsové výrobky a chlieb a pečivo. “Teší nás tiež hodnotenie spokojnosti našich zákazníkov, ktoré je na úrovni 4,5 z 5 bodov. Neustále zlepšujeme náš servis a pravidelne školíme našich zamestnancov, aby sa naši zákazníci k využívaniu tejto služby pravidelne vracali,” dodáva A. Riehl.

Prečítajte si tiež:
Hlas-SD chce presadiť, aby 500 eur išlo ľuďom pod hranicou chudoby a nie na volebnú korupciu (video)

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk – Vedeli ste, že cez Wolt si objednáte potraviny z BILLA? Teraz za donášku nezaplatíte ani cent! © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií