Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič na ceste do práce nafúkal viac ako 4,5 promile, hrozí mu väzenie (foto)

V tomto prípade podľa polície rozhodne nešlo o zostatkový alkohol z predchádzajúceho dňa.

11.4.2023 (SITA.sk) – Policajti zastavili v utorok ráno na Povodskej ulici v Dunajskej Strede vozidlo Škoda SuperB, jeho 31-ročný vodič pri dychovej skúške pred šiestou hodinou nafúkal 4,54 promile. Pri opakovanej dychovej skúške o dvadsať minút neskôr mu prístroj nameral už len niečo viac ako dve promile. Vodič už do práce, kde mal namierené, neprišiel.

Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a predviedli ho na policajnú stanicu. Po dlhšom víkende si ho tak ešte predĺži o pobyt v policajnej cele. Do rozhodnutia súdu, ktorý bude rozhodovať v tzv. super rýchlom konaní, zostáva muž zadržaný a v zmysle zákona mu môže hroziť strata slobody až na jeden rok,“ informovala trnavská polícia na sociálnej sieti.

V tomto prípade podľa polície rozhodne nešlo o zostatkový alkohol z predchádzajúceho dňa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Alkohol za volantom, trnavská polícia, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk – Vodič na ceste do práce nafúkal viac ako 4,5 promile, hrozí mu väzenie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií