fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zasvätil svoj život slabým a chorým, reaguje prezidentka Čaputová na úmrtie profesora Krčméryho

Počas pandémie koronavírusu bol podľa Zuzany Čaputovej práve Vladimír Krčméry ten, kto výrazne prispel svojimi skúsenosťami a autoritou k tomu, že sme dokázali tento boj zvládnuť.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.12.2022 (Webnoviny.sk) – Profesor Vladimír Krčméry zasvätil svoj život slabým a chorým a počas pandémie koronavírusu to bol práve on, kto výrazne prispel svojimi skúsenosťami a autoritou k tomu, že sme dokázali tento boj zvládnuť.

Uviedla to prezidentka Zuzana Čaputová na sociálnej sieti v reakcii na úmrtie lekára a odborníka na tropickú medicínu, infektológiu a onkológiu Vladimíra Krčméryho.

„Bol mužom viery a svojimi postojmi inšpiroval mnohých k lekárskej službe v chudobných krajinách či k pomoci najslabším. Vladimír Krčméry bol vždy plný optimizmu a nádeje a takého si ho budem pamätať. Česť jeho pamiatke,” napísala Čaputová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Prezidentka SR, Úmrtie Vladimíra Krčméryho
Zdroj: Webnoviny.sk – Zasvätil svoj život slabým a chorým, reaguje prezidentka Čaputová na úmrtie profesora Krčméryho © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií