fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zomrela herečka Kirstie Alley. Známa z rodinnej trilógie Pozri, kto to hovorí

Kirstie Alley prehrala boj s rakovinou.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.12.2022 (Webnoviny.sk) – Vo veku 71 rokov zomrela americká herečka Kirstie Alley známa napríklad z rodinnej trilógie Pozri, kto to hovorí (1989, 1990, 1993). O úmrtí rodáčky z Wichity v Kansase informovala jej rodina, podľa ktorej prehrala boj s rakovinou. Tú jej diagnostikovali len nedávno.

„Bola obklopená svojou najbližšou rodinou a bojovala s veľkou silou, takže sme mali istotu jej nikdy nekončiacej radosti zo života a akýchkoľvek budúcich dobrodružstiev,” uviedli herečkine deti v stanovisku. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

„Kirstie bola jeden z najšpeciálnejších vzťahov, ktoré som mal. Ľúbim ťa, Kirstie. Viem, že sa znova uvidíme,” reagoval na jej úmrtie herec John Travolta, ktorý si v spomenutej trilógii zahral manžela Alley.

Kirstie Alley

… debutovala v roku 1982 v sci-fi snímke Star Trek II: Khanov hnev. Preslávila sa úlohou Rebeccy Howe v seriáli Na zdravie (1982 – 1993), za ktorú získala Zlatý glóbus aj Primetime Emmy. Okrem toho účinkovala v seriáloch Sever proti Juhu (1985), Veronika (1997) alebo Dedičstvo posledného dona (1997). Objavila sa aj vo filmoch ako Smrť v pätách (1998), Blázinec (1990), Na to treba dvoch (1995), Pozor na Harryho (1997), Krása na zabitie (1999), Rodinný teror (2004), Lož má ploché nohy (2007) či Accidental Love (2015).

Prečítajte si tiež:
Zomrela Marie Poledňáková, režisérka kultovej komédie S tebou ma baví svet

Viac k témam: Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Zomrela herečka Kirstie Alley. Známa z rodinnej trilógie Pozri, kto to hovorí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií