fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bollywood nakrúti remake Forresta Gumpa, nebude len bežať, ale aj spievať. Stvárni ho jedna z najväčších hviezd na svete

Máte tip? napíšte nám mailom

Bollywood chystá remake Forresta Gumpa, na ktorý tak skoro nezabudneme. Legendárnu postavu stvárni nesmierne populárny a obľúbený Aamir Khan, píše The Hollywood Reporter.

Originál z roku 1994 sa stal komerčným hitom, jeho kvality ocenila aj kritika. Forrest Gump získal šesť Oscarov, triumfoval aj v kategórii pre najlepší film, najlepšiu réžiu a najlepšieho herca. Film režiséra Roberta Zemeckisa je vskutku perlou svetovej kinematografie.

Remake bude pravdepodobne kombináciou viacerých žánrov, keďže bollywoodske filmy obsahujú aj komediálne, romantické i hudobné prvky. Nový Forrest Gump tak bude možno nielen utekať, ale tancovať a spievať.

Tom Hanks je herecký unikát a zjav, jedna z najväčších hviezd na svete, Aamir Khan je však skutočnou superstar v inom Hollywoode. V tom, ktorý ovláda filmový trh na Východe. 

54-ročný Khan je však rešpektovaný aj vo svete, bol napríklad v porote prestížneho filmového festivalu Berlinale.

Remake Forresta Gumpa začnú nakrúcať v októbri, premiéra je naplánovaná na rok 2020.

https://www.instagram.com/p/Bu_cbrSBY3F/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií