fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Do kín sa chystá unikátny animák o Spider-Manovi

Máte tip? napíšte nám mailom

Šesť Spider-Manov v jednom filme? Animovaný Spider-Man prichádza s ďalším trailerom. Okrem Petera Parkera sa vo filme objaví až päť ďalších pavúčích (nielen) mužov.

Spider-Prasa? Spider-Man ako vystrihnutý z čiernobielej detektívky? Spider-Man, ktorým je malé dievča z japonského anime? Títo a mnohí ďalší sa stretnú na filmovom plátne. Pozrite si nový, dychberúci trailer celovečerného animáka Spider-Man: Paralelné svety, ktorý dokonale prenáša pocit z čítania farebných komiksov na filmové plátno.

Je Peter Parker jediným Spider-Manom? Ani zďaleka. Fanúšikom komiksov je dobre známa séria Paralelné svety, v ktorej sa v stretlo niekoľko Spider-Manov naraz. Každý svet má toho svojho Spider-Mana, no vďaka nebezpečnému experimentu sa všetci ocitnú v jednom. Ak sa však chcú ešte niekedy vrátiť domov, musia sa spojiť… čo bude ešte ťažšie, ako by sa mohlo zdať.

spider-man
Zdroj: Itafilm

Filmári pri tvorbe filmu Spider-Man: Paralelné svety  prišli s jedinečnou technológiou animácie. Tá kombinuje fotorealizmus so zábermi akoby vystrihnutými z komiksov. Šialene však nebude film len vyzerať. Poriadnou jazdou bude aj jeho dej, v ktorom sa stretne niekoľko Spider-Manov naraz. Okrem Petera Parkera sa vo filme predstaví napríklad Spider-Prasa, čiernobiely detektív Spider-Man Noir či Peni Parker, ktorá je ako vystrihnutá z japonského anime. Na ich čele bude tínedžer Miles Morales, ktorý sa snaží pochopiť silu svojich nových schopností.

Prečítajte si tiež:
Preži svoje Interande a rozhodni ako dopadne!

Autorom scenára pripravovaného filmu je Phil Lord, ktorý stojí za filmami 21 Jump Street, LEGO príbeh. Réžiu má na starosti dvojica Bob Persischetti (Malý Princ, Shrek 2) a Peter Ramsey (Legendárna partia).

Animák Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018.

 

TRAILER SPIDER-MAN: PARALELNÉ SVETY:

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií