Filmy v auguste: Na čo ísť do kina druhú polovicu prázdnin? Pozrite si prehľad filmových noviniek

Filmy v auguste: Na čo ísť do kina druhú polovicu prázdnin? Pozrite si prehľad filmových noviniek

reklama

Čo si nemôžeme zabudnúť zaznačiť v diári? Pozrite, ktoré nové filmy nám ponúkajú kiná v nasledujúcich dňoch a týždňoch.

Premiéra 9.8.:

  • Tmavá myseľ

Po tom, čo neznámy vírus zabije 98 % všetkých detí v Amerike, sa u 2 % tých detí, ktoré prežili, objavia určité superschopnosti, kvôli ktorým sú umiestené do internačných táborov. Šestnásťročné dievča Ruby z tohto tábora utečie a pridáva sa ku skupinke teenagerov, ktorí utekajú pred vládou.

reklama
  • Nezvyčajná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini

Aja je talentovaný, ale chudobný kúzelník a fakír z malej indickej dediny. Namiesto zvláštnych schopností disponuje vybrúsenými trikmi, zručnosťou a talentom. Jeho chorá matka ho vyšle na tajomnú misiu – má v Paríži navštíviť Eiffelovu vežu. Konflikt s excentrickým taxikárom Aju zanechá neďaleko od Paríža, v známom obchode Ikea. Tam sa zoznámi s najkrajšou ženou, akú kedy videl, s okúzľujúcou Máriou. Ale jeho nádej na lásku je zmarená, keď v Ikei náhodou uviazne vo vnútri skrine, ktorá je i s ním zabalená a odoslaná naprieč Európou. Týmto sa však jeho dobrodružstvo neskončí. Naopak, tak sa začne Ajova nedobrovoľná, ale o to bláznivejšia cesta štyrmi miestami Európy. Dokáže Ajova chytrosť a kúzelnícky kufrík pomôcť k návratu do Paríža, aby znovu našiel svoju Máriu a vyriešil tajomstvo matkinho priania?

  • MEG: Hrozba z hlbín

Hlbokomorská ponorka, ktorá je súčasťou medzinárodného podmorského výskumného programu, bola napadnutá obrovským tvorom, o ktorom si mysleli, že už neexistuje, a teraz sa nachádza poškodená na dne priekopy Tichého oceánu… s posádkou uväznenou vo vnútri. S ubiehajúcim časom čínska oceánografka (Winston Chao) privolá na pomoc skúseného záchranára Jonasa Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku – i oceán – od tejto nezadržateľnej hrozby: prehistorického takmer 30-metrového žraloka, známeho ako Megalodon. To, čo nikto nepredpokladal, je, že pred niekoľkými rokmi sa Taylor s týmto strašným stvorením už stretol. Teraz, v tíme so Suyin, musí čeliť strachu o vlastný život, aby zachránil všetkých uväznených… čo ho opäť privádza tvárou v tvár najohromnejšiemu a najväčšiemu predátorovi všetkých čias.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Umožnil presun Židov, ktorí prežili holokaust. Teraz o ňom nakrútili film

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE →

reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Rada si tieto príbehy aj píšem a hrám.