fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Animák Spider-Man: Paralelné svety ovládol Comic Cony vo Francúzsku a Veľkej Británii

Máte tip? napíšte nám mailom

V poslednom čase sa Comic Cony konali v Londýne a Paríži a oba patrili dlho očakávanému filmu Spider-Man: Paralelné svety, ktorý do našich kín dorazí už v decembri. 

Konferencie Comic Con sú pre fanúšikov komiksov a filmov o superhrdinoch ako druhé Vianoce. Filmári a herci na nich pred masami nadšencov odhaľujú nové trailery a predstavujú pozadie tvorby filmových noviniek.

V novinke Spider-Man: Paralelné svety spoznávame brooklynskeho tínedžera Milesa Moralesa, ktorý je presvedčený, že je jediným Spider-Manom. Vďaka nebezpečnému experimentu sa však v jeho svete zrazu ocitne niekoľko ďalších pavučích (nielen) mužov.

Ak sa chcú ešte niekedy vrátiť domov, musia spojiť sily a opäť raz zachrániť svet.

Zdroj: Itafilm

Trio režisérov

Akčná novinka Spider-Man: Paralelné svety láka na inovatívny a unikátny spôsob animácie, ktorá vynikne jedine na veľkom plátne, humor a vzťahy medzi hlavnými hrdinami a silné kreatívne duo v pozadí. Producenti Phil Lord a Christopher Miller stoja za kinohitmi LEGO Príbeh, Oblačno, miestami fašírky alebo 22 Jump Street.

Na parížskom Comic Cone však film predstavilo trio režisérov Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman, s ktorými dorazila mladá hviezda Shameik Moore. Ten v originálnej verzii dabuje Milesa Moralesa.

Prečítajte si tiež:
Mladí odporúčajú mladým! Komédie, ktoré musíš vidieť

Persichetti prízvukoval, že hoci sa v príbehu objaví aj Peter Parker, jeho hlavnou postavou je Miles, ktorý je úplne iným Spider-Manom. „Miles je iný, má úplne iný život, skúsenosti a motivácie.”

https://www.facebook.com/Itafilm/videos/310635136401389/

Súčasťou londýnskeho Comic Conu bol aj špeciálny graffiti event v jednom z mestských podchodov. Umelci tam namaľovali na obrovskú stenu všetkých šesť Spider-Manov, ktorí sa vo filme objavia, v akcii. Čo by ste povedali na to, keby sa podobné graffiti objavilo aj u nás?

Animák Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií