fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nosiť na nohách van Goghove Slnečnice? O pár dní si ich (a kadečo iné) budete môcť objednať vďaka spolupráci Van Goghovho múzea so značkou VANS

Umenie je všade okolo nás. A aký je to pocit, nosiť na sebe niečo s úžasným motívom, namaľovaným snáď najväčšou osobnosťou svetového výtvarného umenia, ktorá je navyše známa tým, že si odrezala ucho?

Už o pár dní si budete môcť objednať štýlové kúsky inšpirované maľbami Vincenta van Gogha!

Zdroj: boredpanda.com, vans.com/vangogh

Svetoznáma značka Vans a Van Goghovo múzeum sa spojili a predstavujú umelecky navrhnutú kolekciu, využívajúcu diela van Gogha v kultových Vans kúskoch oblečenia. Na celom svete budú k dispozícii 3. augusta. Van Goghovo múzeum venuje časť ziskov z tohto projektu na zachovanie dedičstva Vincenta van Gogha a zbierku umenia – aby sa zachovala aj pre budúce generácie.

Zdroj: boredpanda.com, vans.com/vangogh

Vincent van Gogh je pravdepodobne jedným z najslávnejších a najvplyvnejších postimpresionistických maliarov v dejinách západného umenia. Známym sa stal najmä vďaka svojej práci, ktorá evokuje krásu, emócie a farbu, prinášajúcu jeho osobný výraz prostredníctvom jeho umenia. S viac ako 2100 kusmi umeleckých diel, vyrobených za jeho dlhoročnej kariéry, Vans úzko spolupracoval s tímom Van Goghovho múzea a vybrali štyri hlavné body práce, ktoré vyjadrujú kreatívny “vansový” dizajn, ako aj osobné momenty z histórie umelcovej rodiny. 

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE →

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií