fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Na bláznivú komédiu LOVEnie už prišlo takmer 23-tisíc divákov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Film LOVEnie počas otváracieho víkendu aj napriek príjemnému jarnému počasiu v kinách ulovil 19 555 divákov. Spolu s predpremiérami ho tak videlo doteraz 22 781 divákov.

Romantická komédia o tom, že lásky je niekedy málo a niekedy naopak až príliš veľa. Ako ale spoznať toho pravého? Eliška má svadbu, čaká na svoj veľký deň, ale vytúžené “ÁNO” nakoniec nezaznie.

Ženích totiž v rozhodujúcej chvíli vezme nohy na plecia a utečie priamo spred oltára. Romantické LOVEnie plné lásky skončilo totálnym fiaskom. Zdrvená nevesta má našťastie kamarátku, ktorá presne vie, čo robiť. Jej recept je jasný, Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Ideálne v opačnom poradí.

Svojrázneho nevlastného brata hrá Jakub Prachař, ženícha, ktorý utiekol, hrá Martin Písařík, temperamentnú kamarátku, Paťu, stvárni známa slovenská komička EvaEvelyn“ Kramerová. V ďalších úlohách sa predstavia Veronika Žilková, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl a Jana Švandová.

Do slovenských kín prišla komédia režiséra Karla Janáka 21. marca. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií