fbpx
Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Na bláznivú komédiu LOVEnie už prišlo takmer 23-tisíc divákov!

Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Na bláznivú komédiu LOVEnie už prišlo takmer 23-tisíc divákov!

Film LOVEnie počas otváracieho víkendu aj napriek príjemnému jarnému počasiu v kinách ulovil 19 555 divákov. Spolu s predpremiérami ho tak videlo doteraz 22 781 divákov.

Romantická komédia o tom, že lásky je niekedy málo a niekedy naopak až príliš veľa. Ako ale spoznať toho pravého? Eliška má svadbu, čaká na svoj veľký deň, ale vytúžené “ÁNO” nakoniec nezaznie.

Ženích totiž v rozhodujúcej chvíli vezme nohy na plecia a utečie priamo spred oltára. Romantické LOVEnie plné lásky skončilo totálnym fiaskom. Zdrvená nevesta má našťastie kamarátku, ktorá presne vie, čo robiť. Jej recept je jasný, Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Ideálne v opačnom poradí.

Svojrázneho nevlastného brata hrá Jakub Prachař, ženícha, ktorý utiekol, hrá Martin Písařík, temperamentnú kamarátku, Paťu, stvárni známa slovenská komička EvaEvelyn“ Kramerová. V ďalších úlohách sa predstavia Veronika Žilková, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl a Jana Švandová.

Do slovenských kín prišla komédia režiséra Karla Janáka 21. marca. 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  11 faktov, ktoré ste nevedeli o filme Zrodila sa hviezda
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.