fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajná akcia „Víkend“ potrvá až do konca mája, vodiči by si mali ustriehnuť rýchlosť aj alkohol

Cieľom akcie je pozitívne ovplyvnenie cestnej premávky a zníženie počtu dopravných nehôd s následkom na životoch a zdraví.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2023 (SITA.sk) – Nitrianska krajská polícia upozorňuje vodičov na dopravno-bezpečnostnú akciu Víkend, ktorá bude prebiehať do 28. mája.

Informuje o tom polícia na sociálnej sieti s upozornením, že cieľom akcie je pozitívne ovplyvnenie cestnej premávky a zníženie počtu dopravných nehôd s následkom na životoch a zdraví.

Akcia bude zameraná predovšetkým na zisťovanie požitia alkoholu alebo iných návykových látok u účastníkov cestnej premávky, a tiež na kontrolu dodržiavania povolenej rýchlosti jazdy vodičov motorových vozidiel. Do akcie budú zapojení policajti dopravnej, poriadkovej a železničnej polície.

Policajti sa zamerajú predovšetkým na miesta, kde dochádza k najčastejším dopravným nehodám s vážnymi následkami, ako aj na miestach kde sa konajú kultúrne a spoločenské podujatia v piatok a sobotu.

Viac k témam: dopravno-bezpečnostná akcia Víkend
Zdroj: SITA.sk – Policajná akcia „Víkend“ potrvá až do konca mája, vodiči by si mali ustriehnuť rýchlosť aj alkohol © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií