Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusko útočilo na Kyjev v dvoch vlnách, z okupovaného Krymu vypálilo aj dve balistické rakety

Troch zranených po pondelkových ranných útokoch ošetrili na mieste a ďalších dvoch hospitalizovali.

25.3.2024 (SITA.sk) – Päť ukrajinských civilistov utrpelo zranenia počas dvoch vĺn ruských raketových útokov na Kyjev. Uviedol to starosta ukrajinského hlavného mesta Vitalij Kličko.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Troch zranených po pondelkových ranných útokoch ošetrili na mieste a ďalších dvoch hospitalizovali. Počet zranených však môže byť vyšší, informuje spravodajský web Kyiv Independent.

Veliteľ vzdušných síl Ukrajiny Mykola Oleščuk po útoku uviedol, že Rusko z okupovaného Krymu vypálilo aj dve balistické rakety, ale obe zachytila protivzdušná obrana.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v marci 2024 (fotografie)

Viac k témam: ruské útoky, rusko-ukrajinský konflikt, starosta ukrajinského hlavného mesta, Veliteľ vzdušných síl Ukrajiny, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Rusko útočilo na Kyjev v dvoch vlnách, z okupovaného Krymu vypálilo aj dve balistické rakety © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií