Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena tragicky zahynula na železničnej stanici v Pezinku, vošla do dráhy nákladného vlaku

Aj napriek okamžitému použitiu rýchločinných bŕzd rušňovodič nedokázal zabrániť zrážke.

10.5.2024 (SITA.sk) – Na železničnej stanici v Pezinku sa v piatok stala tragédia. Ako informovala hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Silvia Šimková, 40-ročná žena v čase o 13:43 vošla do dráhy nákladného vlaku, ktorý prechádzal stanicou v smere z Trnavy do Bratislavy.

Aj napriek okamžitému použitiu rýchločinných bŕzd rušňovodič nedokázal zabrániť zrážke. Žena utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.

Za účelom dokumentovania okolností tejto tragickej udalosti je železničná doprava v uvedenom úseku obmedzená,“ uviedla Šimková. Prípad v súčasnosti vyšetrujú policajti oddelenia Železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Viac k témam: Krimi, Nehoda, Smrť, Zrážka s vlakom
Zdroj: SITA.sk – Žena tragicky zahynula na železničnej stanici v Pezinku, vošla do dráhy nákladného vlaku © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií