fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

90. roky sú späť. Spice Girls vyrážajú na turné

Máte tip? napíšte nám mailom

Dievčenská skupina z 90. rokov minulého storočia ohlásila turné. Koncertná šnúra sa začne v júni 2019, pričom hity ako Viva Forever alebo Wannabe si budete môcť vychutnať na šiestich štadiónoch v rámci Spojeného kráľovstva.

Melanie Brownová, Emma Buntonová, Geri Hornerová a Melanie Chisholmová odhalili podrobnosti ohľadne comebacku na pódia formou vtipného videa, ktoré zverejnili 5. novembra 2018 cez sociálne siete.

Video, ktorým ohlásili Spice Girls svoje turné 

Video sa nesie v štýle spravodajského bulletinu, v ktorom sa tri speváčky rozhorčujú nad výberom Gerinho oblečenia. Zrazu sa ale všetky štyri ponoria do spevu s hlasovým oznámením – Spice Girls vyrážajú na turné „prekvapivé oznámenie“

Victoria Beckham sa však na turné nezúčastní, a tak z päťčlenného zoskupenia „spajsiek“ zostali len štyri.

spice girls turné
Oficiálne fotografie k pripravovanému turné Spice Girls, ktoré sa uskutoční v roku 2019. Zdroj: PRESS RELEASE

Dievčenská skupina, ktorú milovali teenageri minulej generácie, odštartuje turné na štadióne Etihad Stadium v Manchesteri, a to konkrétne 1. júna 2019. Vstupenky sú v predaji od soboty 10. novembra 2018.

Speváčky taktiež vystúpia v Coventry, Sunderlande, Edinburghu a Bristole. Koncertné turné zakončia veľkolepo v londýnskej Wembley aréne. Počas koncertov ich bude sprevádzať a robiť im predskokanku ryšavá britka s nádhernými vokálmi Jess Glynne.

V tlačovej správe sa uvádza, že Victoria, ktorá prevádzkuje módnu značku s hodnotou niekoľko miliónov libier, sa kvôli podnikateľským záväzkom nepripojí k dievčatám počas turné.

Prečítajte si tiež:
Armáda Dominiky Mirgovej prešla našimi rukami a ušami #Recenzia albumu
spice girls turné
Britská speváčka Jess Glynne bude sprevádzať Spice Girls počas ich turné po Veľkej Británie. Zdroj: Instagram.com/jessglynne

Byť súčasťou Spice Girls bola veľmi dôležitá časť môjho života

Vo vyhlásení uviedla samotná Victoria: „Byť v Spice Girls bola mimoriadne dôležitá súčasť môjho života a želám, aby sa moje dievčatá počas turné zabavili. Želám im veľa lásky a viem, že budú mať úžasnú show. Som si istá, že fanúšikovia Spice Girls z minulosti, ale aj prítomnosti, zažijú na turné úžasné okamihy.“

Bude to bez Victorie “ono“ ?

Fanúšikovia sú nadšení, aj keď mierne skeptickí, keďže si nevedia predstaviť zoskupenie Spice Girls bez slávnej Posh, ako nazývali Victoriu.

Mel B oznámila, že po anglickom turné, by malo nasledovať aj svetové a dúfa, že sa Victoria na niektorých predstaveniach ukáže. „Zatiaľ sme to my štyri, ktoré sme na sto percent potvrdili, že ideme na turné. Dúfam ale, že Vic sa k nám skôr či neskôr pridá. Bola by hanba, keby nie,“  prezradila jedna z hviezd pre program Loose Women, ktorý sa vysiela na stanici ITV.

Počas tohtoročného Halloweenu sa Mel B prezliekla za svoju kolegyňu Victoriu, ktorá držala nápis „Nie, nejdem na turné.“ Mel B sprevádzal na halloweenskej party u Heidy Klum jej kamarát, ktorý bol prezlečený za Davida Backhama, ktorý, naopak, držal nápis v znení: „Prosím, prosím, prosím, sprav to pre fanúšikov Spice Girls.“

View this post on Instagram

Yipppppeeee NY Halloween party is ON

A post shared by Scary Spice Mel b (@officialmelb) on

V nadväznosti na oznámenie o turné Geri vrúcne pozvala všetkých fanúšikov na ich show: „Som z toho tak nadšená! Spoločne oslávime ženskú moc spoločne s našimi fanúšikmi a budúcou generáciou. Všetci ste vítaní!“

Ryšavka Jess Glynne je takisto nadšená z nadchádzajúceho turné. O svoje nadšenie sa podelila so svojimi fanúšikmi cez sociálnu sieť Twitter.

https://twitter.com/JessGlynne/status/1059461331898822657

Spice Girls naposledy vystúpili ako celok na záverečnom ceremoniáli olympijských hier v Londýne v roku 2012. Dievčenská skupina sa pôvodne rozpadla v roku 2000, keď už vystupovali len ako štyri, keďže Geri sa od nich v roku 1998 oddelila. Všetkých päť sa ale napokon znova stretlo v roku 2007, keď zorganizovali turné, ktoré bolo doteraz aj posledným.

Zdroj: bbc.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií