fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Americký prezident Joe Biden mal pozitívny test na koronavírus, pociťuje len veľmi mierne príznaky

Sedemdesiatdeväťročný americký prezident je plne zaočkovaný proti COVID-19 a dostal aj dve posilňujúce dávky.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.7.2022 (Webnoviny.sk) – Americký prezident Joe Biden mal vo štvrtok pozitívny test na COVID-19 a pociťuje „veľmi mierne príznaky“. Tlačová tajomníčka Bieleho domu Karine Jean-Pierre informovala, že Biden začal brať antivirotikum Paxlovid.

Prezident má podľa nej „veľmi mierne príznaky“ a „bude sa izolovať v Bielom dome, zatiaľ čo si bude ďalej plniť všetky svoje povinnosti“.

So zamestnancami je v telefonickom kontakte a na plánovaných stretnutiach sa bude zúčastňovať prostredníctvom Zoomu, dodala. Najbližšie plánované akcie, na ktorých sa mal zúčastniť mimo Bieleho domu, však zrušili.

Sedemdesiatdeväťročný Biden je plne zaočkovaný proti COVID-19 a dostal aj dve posilňujúce dávky. Prvá dáma Jill Bidenová mala podľa vlastných slov vo štvrtok negatívny test.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Americký prezident Joe Biden mal pozitívny test na koronavírus, pociťuje len veľmi mierne príznaky © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií