fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bekim vydal veľmi silnú a osobnú skladbu, v ktorej hovorí, že Nie je hanbou byť iný!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kde je napísané, že máš kráčať s nimi ?

Bekim, ktorého sme mali možnosť v lete tohto roka vyspovedať v rozhovore, je známy skladbami s hlbšími myšlienkami a subjektívnymi emóciami. Už podľa názvu  najnovšej skladby je jasné, o čom bude – každý by mal byť sám sebou bez ohľadu na to, čo o ňom hovoria a čo si myslia ostatní. Vybočuješ z radu alebo pútaš pozornosť? Nehanbi sa za to. Buď na to hrdý.

15542260_609034252620075_659794565704541080_n

Mnoho ľudí súdi ešte pred tým, ako o človeku niečo vedia. Ohovárajú a prehnane veľa ľutujú ľudí, ktorí sa rozhodli urobiť niečo, čo okoliu nebolo veľmi po chuti.  “Neprestávam zamýšľať sa, kam speje táto doba, človek sa trochu vymyká – a je pohroma…” Bekim k tejto skladbe napísal veľmi dobrý text, ktorý naozaj stojí za zamyslenie. Fanúšikom sa skladba páči a takto sa k nej na Youtube vyjadril sám Bekim:

“Iba poukazujem na to, že aj keď máš otca cudzinca, nemusí byt debil, ktorý bije ženu a robí zle rodine… Nikde sa nesťažujem na svoj život. Hneď na začiatku to poviem, že všetko som mal 🙂 To, že som na vozíku neberiem ako komplex…”

Bekim – Nie je hanbou byť iný

Zdroj:  youtube.com Foto: facebook.com

Prečítajte si tiež:
TOP 10 jesenných songov
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií