fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Desiata skladba z Marksovej dielne hovorí o tom, že (si) musíme viac veriť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie si sám, aj keď sa cítiš tak…

Marksov projekt Kontrast sa pomaly, ale isto posúva ku koncu. Mladý interpret teraz vydal už desiaty klip, ktorý bol natočený k skladbe Nie si sám. Práve táto desiata skladba z jeho najnovšieho albumu Kontrast má podtému #VIERA a má človeka motivovať k tomu, aby neprestával veriť vo svoje sny, v to čo chce. Markova hudba je výnimočná tým, že sa zameriava na stránky života, ktoré nie sú materiálne, tak ako to býva u niektorých iných interpretov. O tom, že štýl, ktorý hrá, sa ľuďom páči a motivuje ich, svedčia aj pozitívne ohlasy nielen na túto skladbu.

“Nech sa páči, ďalší klip z videoalbumu “Kontrast”! 🙂 Pamätaj, že nikto nikdy nie je sám, aj keď sa tak každý z nás cítil už neraz 🙂 🙂 🙂  PS: Maj vieru! Lebo dúfať je málo, napísal k skladbe v krátkosti Marks.

Ďalšiu, v poradí už jedenástu skladbu aj s klipom, ktorá bude niesť názov Miluj život, si budeš môcť vychutnať už 7.novembra!

Prečítajte si tiež:
Folklór inak! Mladý skladateľ Martin "Majlo" Štefánik predstavil energické Ľudove Mladistvá

Nie si sám ft.Gabriella Janků

Zdroj: youtube.com Foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií