fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hasičom sa už podarilo obkolesiť požiar v Malej Lodine a zamedziť tak jeho ďalšiemu rozšíreniu (foto)

Na likvidácii požiaru sa podieľa viac ako 70 profesionálnych a dobrovoľných hasičov vrátane príslušníkov z modulu pozemného hasenia požiarov – skupina západ, stred a východ.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.7.2022 (Webnoviny.sk) – Hasičom sa podarilo obkolesiť požiar v katastri obce Malá Lodina (okr. Košice – okolie) zo všetkých strán a tým zamedziť jeho ďalšiemu rozšíreniu. Informovala o tom Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Hasiči aj v utorok pokračujú v hasení rozsiahleho požiaru, ktorý vypukol 20. júla v poobedňajších hodinách. Plamene zachvátili lesný porast, pričom prácu hasičom komplikuje terén nedostupný pre hasičskú techniku.

Počas dňa sa na likvidácii požiaru podieľa viac ako 70 profesionálnych a dobrovoľných hasičov vrátane príslušníkov z modulu pozemného hasenia požiarov – skupina západ, stred a východ. V ťažko dostupnom teréne je vytvorených 26 prečerpávacích stanovísk, z ktorých hasiči vykonávajú hasiace práce.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Lesný požiar pri obci Malá Lodina (fotografie)

Viac k témam: Lesný požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasičom sa už podarilo obkolesiť požiar v Malej Lodine a zamedziť tak jeho ďalšiemu rozšíreniu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií