fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger je zo Sulíkovho neštandardného postupu nemilo prekvapený, list dostal nakoniec cez chat

Predsedovi vlády sa tiež nepozdáva, že šéf liberálov následne list zverejnil na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.7.2022 (Webnoviny.sk) – Premiéra Eduarda Hegera nemilo prekvapilo, že list o vystúpení z koalície od predsedu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richarda Sulíka dostal cez chatovaciu aplikáciu.

Predsedovi vlády sa tiež nepozdáva, že šéf liberálov následne list zverejnil na sociálnej sieti.

„Prekvapilo ma to o to viac, že sám Richard (Sulík, pozn. SITA) povedal, že mi stanovisko odovzdá osobne. Tento postup považujem za neštandardný, rovnako ako bolo neštandardné, že som sa dozvedel až z médií, že strana SaS vypovedala koaličnú zmluvu. Z takéhoto prístupu predsedu SaS Richarda Sulíka k informovaniu koaličných partnerov o závažných rozhodnutiach sa mi javí, že v skutočnosti mu nejde o hľadanie riešenia za spoločným stolom, ale skôr o snahu viesť predčasnú politickú kampaň s cieľom dosiahnuť lepší volebný výsledok, aký mala SaS vo voľbách v roku 2020,“ napísal na sociálnej sieti predseda vlády.

Napriek tomu chce premiér Heger pokračovať v snahách o vyriešenie súčasnej koaličnej krízy a pokračovaní štvorkoalície.

Viac k témam: Koaličná kríza, Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger je zo Sulíkovho neštandardného postupu nemilo prekvapený, list dostal nakoniec cez chat © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Heger a Naď vystúpia na konferencii ITAPA 2022, budú sa venovať novým výzvam a bezpečnostným otázkam
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií