Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iniciatíva je na strane Ukrajiny. Obhrýzame prvú a druhú líniu ruskej obrany, vyhlásil námestník ministra Gavrilov

Všetci chápu, že Ukrajina ešte nevyužila všetky svoje zdroje, a preto nikto nepochybuje o pokračovaní pomoci, tvrdí Volodymyr Gavrilov.

23.7.2023 (SITA.sk) – Iniciatíva v prvej línii je momentálne na strane Ukrajiny. Ako referuje web news.sky.com, v sobotu to uviedol námestník ukrajinského ministra obrany Volodymyr Gavrilov.

„Je dôležité, aby sme napredovali každý deň. Niekde o sto metrov, niekde o kilometer. Každý deň… Obhrýzame prvú a druhú líniu obrany, kde bolo Rusko schopné niečo vybudovať,“ vyhlásil Gavrilov na Telegrame.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Dodal, že všetci chápu, že Ukrajina ešte nevyužila všetky svoje zdroje, a preto nikto nepochybuje o pokračovaní pomoci a o tom, že skôr či neskôr ukrajinské sily uspejú.

„Je jasné, že ľudia, ktorí sedia v teplých miestnostiach a sledujú internet a televíziu, by chceli, aby sa veci diali rýchlejšie, ale realita je taká, že musíte brať do úvahy aj to, čo sa deje na zemi,“ skonštatoval Gavrilov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Iniciatíva je na strane Ukrajiny. Obhrýzame prvú a druhú líniu ruskej obrany, vyhlásil námestník ministra Gavrilov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií