fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Juraj Hnilica predstavuje svoju najosobnejšiu pesničku “Každé ráno”!

Máte tip? napíšte nám mailom

Finalista minulého ročníka ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (ČSMT), Juraj Hnilica, si pre nás po vydarenom roku koncertovania pripravil nový song.

Juraj sa aktívne muzike venuje už 17 rokov. Pôsobil vo viacerých rockových kapelách ako Horská Chata, Nothing, Editor či Bačová Fujara. Do celoslovenského povedomia sa dostal až v roku 2015, kedy sa dostal až do finále ČSMT. Po vystúpeniach, v ktorých predstavil svoje 2 autorské pesničky „Aká si krásna“ a „Uletení anjeli“, si hneď získal tisícky fanúšikov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. 

Takmer celý rok koncertoval, mal vlastné turné a festivalové leto, preto po talentovej súťaži nevydal žiadny nový singel. Až doteraz! Svoj nový počin opísal takto: Ďakujem Bohu, že som sa dožil tejto chvíle a môžem sa s vami podeliť o moju zatiaľ najosobnejšiu pieseň, ktorú som kedy napísal. Ďakujem za najkrajší dar, aký som kedy v živote dostal a najsilnejší okamih nášho spoločného bytia. Ďakujem ti Lucka za našu dcérku a moc vás milujem švištovia:))) Toto je môj darček pre vás lásky moje:))) S vami je svet krajišší:)))…a mne niekedy šiši :)))))”

                                                        (pokračovanie článku pod videom)

Taktiež sa v januári chystá mini Česko-Slovenské turné “JURAJ HNILICA & BAND – KAŽDÉ RÁNO TOUR”, kde si Juraj spolu s kapelou obehne 2 slovenské a 2 české mestá. Bláznivé rockové prevedenie jeho skladieb podporené nástrojmi ako saxofón a sláčiky plné emócií a živelných energií sľubuje neopísateľný zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Lístky si môžete zakúpiť v sieti ticketportal.

Prečítajte si tiež:
Koniec roka 2016 uzavrel Silband prvou vlastnou skladbou

14729204_1158298964238792_3298454049556674911_n

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií