fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Justin Bieber sa najnovšie cíti ako zviera v ZOO. “Žiadne fotky a stretnutia!”

Máte tip? napíšte nám mailom

Sláva má dve strany. Svoje o tom vie aj Justin Bieber, ktorý sa najnovšie cíti ako zviera v ZOO. Teda aspoň podľa jeho slov. Nepáči sa mu, že sa mu ľudia prestávajú zdraviť a chcú iba to jedno. Fotku.

Behom svojho turné s názvom “Purpose” sa mladý talentovaný Kanaďan rozhodol pre radikálnu vec, s ktorou nepoteší svojich verných fanúšikov. Ruší všetky platené stretnutia so svojimi fanúšikmi a dokonca sa s nimi odmieta fotiť na verejnosti!

Justin si totiž myslí, že ho ľudia už ani nepovažujú za ľudskú bytosť. Dokonca tvrdí, že sa cíti ako zviera v klietke, s ktorým sa ľudia chcú iba odfotiť. Týmto rušením osobných platených stretnutí s fanúšikmi si chce zachovať svoju príčetnosť, o ktorú vraj kvôli fanúšikom prichádza.

Fanúšikov rozdelil na dva tábory!

Rozhodnutie Justina a taktiež jeho slová na margo jeho fanúšikov niektorí prijali s pochopením, ďalším sa to veľmi nepáči. Podľa niektorých “Baliebers” by nemal Justin zabúdať, že kvôli fanúšikom je Justin na úspešnej svetovej tour, ktorá je na popredných priečkach svetových rebríčkov.

Prečítajte si tiež:
V sychravom počasí vás zahreje skladba Čaj a Med od skupiny Iconito!

A čo si myslíš na Justinove rozhodnutie ty?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií