Justin Bieber sa najnovšie cíti ako zviera v ZOO. “Žiadne fotky a stretnutia!”

Justin Bieber sa najnovšie cíti ako zviera v ZOO. “Žiadne fotky a stretnutia!”

Sláva má dve strany. Svoje o tom vie aj Justin Bieber, ktorý sa najnovšie cíti ako zviera v ZOO. Teda aspoň podľa jeho slov. Nepáči sa mu, že sa mu ľudia prestávajú zdraviť a chcú iba to jedno. Fotku.


Behom svojho turné s názvom “Purpose” sa mladý talentovaný Kanaďan rozhodol pre radikálnu vec, s ktorou nepoteší svojich verných fanúšikov. Ruší všetky platené stretnutia so svojimi fanúšikmi a dokonca sa s nimi odmieta fotiť na verejnosti!

Justin si totiž myslí, že ho ľudia už ani nepovažujú za ľudskú bytosť. Dokonca tvrdí, že sa cíti ako zviera v klietke, s ktorým sa ľudia chcú iba odfotiť. Týmto rušením osobných platených stretnutí s fanúšikmi si chce zachovať svoju príčetnosť, o ktorú vraj kvôli fanúšikom prichádza.

Fanúšikov rozdelil na dva tábory!

Rozhodnutie Justina a taktiež jeho slová na margo jeho fanúšikov niektorí prijali s pochopením, ďalším sa to veľmi nepáči. Podľa niektorých “Baliebers” by nemal Justin zabúdať, že kvôli fanúšikom je Justin na úspešnej svetovej tour, ktorá je na popredných priečkach svetových rebríčkov.

A čo si myslíš na Justinove rozhodnutie ty?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Maketa speváka v posteli nie je všetko! Kam až zašla najväčšia Bieberová fanúšička?
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*