fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kaliho skladba Čo je! sa dostala k Američanovi. Aké boli jeho slová? Džoe, džoe!

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď je slovenská hudba viac než len “skladba”

Je to presne 9 mesiacov odvtedy, čo jeden z najlepších a najžiadanejších raperov súčasnosti, Kali, zverejnil skladbu Čo je!, na ktorej sa spoločne s ním podieľal aj Robert Burian. U fanúšikov mala úspech skladba, klip aj merch. Teraz po deviatich mesiacoch od jeho zverejnenia sme sa na facebooku medzi Kaliho fanúšikmi preklikali k videu človeka, ktorý na videá točí svoje reakcie na trailery filmov, na klipy alebo napríklad hry. The Reactor, ako si mladý Američan hovorí na youtube, narazil práve na Kaliho videoklip Čo je! a vypočul si ho. Svoju reakciu naň samozrejme nahral na video. Nie je prekvapením, že bol zo skladby pozitívne nadšený. Slovensko-anglické titulky mu umožnili, aby rozumel textu a ku koncu si osvojil aj kľúčové slová skladby.

The Reactor je mladý Američan, ktorý sa snaží byť známym na celom svete ako reaktor – muž, ktorý točí svoje reakcie na video a zdieľa ich s celým svetom na youtube. Práve to, aby ho poznali na celom svete, je jeho veľkým snom, a prosí fanúšikov, aby mu ho pomohli splniť zdieľaním, odoberaním a lajkovaním jeho videí.

Prečítajte si tiež:
Kapela Foo Fighters sa zastala homosexuálov! Takto si zavtipkovali na účet homofóbov

The Reactor – Robert Burian a Kali – What is it?

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií