fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Deti Beatlesákov ↑ sa občas stretávajú: Lennon a McCartney si spravili selfie

Fanúšikov britskej skupiny Beatles potešil Sean Lennon, ktorý v pondelok zverejnil na Instagrame spoločnú fotografiu s Jamesom McCartneym.

Na selfie je vidieť ich jasnú podobu so svojimi otcami Johnom Lennonom a Paulom McCartneym.

Sean, 42-ročný syn zavraždeného speváka a zakladateľa slávnej skupiny, napísal pod fotografiu jednoducho: “Kuk…”.

Peekaboo…

Zveřejnil(a) Sean Lennon dne Pondělí 13. srpna 2018

Štyridsaťročný James, ktorého matkou bola fotografka Linda McCartneyová, drží na selfie gitaru. Sean, jediný syn Lennona a Yoko Ono, očividne stláča spúšť. Fanúšikovia rýchlo začali selfie komentovať a mnohí vyzývali oboch mužov, ktorí sú hudobníci, aby v budúcnosti spolupracovali, uviedol americký časopis Billboard.

Televízna stanica CNN v utorok pripomenula, že to nie je prvýkrát, čo sa Sean Ono Lennon išiel zabaviť s nejakým iným potomkom člena Beatles. Minulý rok ho vyfotografovali s Jamesovou sestrou, návrhárkou Stellou McCartneyovou, na módnej prehliadke v New Yorku. Dvojica Lennon a McCartney teda nie je exkluzivitou, je však pekné, že sa z času na čas stretnú. Ktovie, či sa dočkáme nejakej spolupráce…?

Sean Lennon a Stella McCartneyová na módnej prehliadke. Zdroj: billboard.com,/Joe Schildhorn/BFA/REX/Shutterstock

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/synovia-johna-lennona-a-paula-mccartneyh/342754-clanok.html

Foto: https://s.abcnews.com/images/GMA/GTY_john_lennon_paul_mccartney_jt_151112_hpMain_2_12x5_992.jpghttps://www.billboard.com/files/styles/article_main_image/public/media/Sean-Lennon-Stella-McCartney-2017-billboard-1548.jpg

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"