Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík v Žiline šoféroval bez vodičského oprávnenia, policajti museli použiť varovné výstrely (foto)

Dňa 26. apríla hliadka Obvodného oddelenia v Žiline zastavovala auto, na čo vodič nereagoval a začal unikať.

28.4.2024 (SITA.sk) – Policajná hliadka v Žiline použila varovné výstrely na unikajúce vozidlo, ktoré šoféroval 17-ročný mladý muž bez vodičského oprávnenia.

Vodič nereagoval

Dňa 26. apríla hliadka Obvodného oddelenia v Žiline zastavovala auto, na čo vodič nereagoval a začal unikať.

„Vodič svojou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a poškodil osobné vozidlo. Nereagoval na výzvy polície, preto policajti použili varovný výstrel,“ uviedla Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Žiline.

Kriminalistická expertíza

Hovorkyňa dodala, že vodič zastavil na Kragujevskej ulici, vystúpil a znova sa dal na útek. Hliadka opäť použila varovný výstrel a mladíka zadržala.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Šefčíková doplnila, že u zadržanej osoby našli bielu kryštalickú látku a zelenú rastlinu, ktoré budú zaslané na kriminalistickú expertízu. K zraneniu osôb nedošlo a vozidlo zaistili pre účely trestného konania.

Viac k témam: Hovorkyňa, Varovné výstrely, Vodič na úteku, Vodičské oprávnenie
Zdroj: SITA.sk – Mladík v Žiline šoféroval bez vodičského oprávnenia, policajti museli použiť varovné výstrely (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií