fbpx
Počuli ste už pesničku Holubička od Adama Ďuricu? Text piesne preňho napísala speváčka Sima Martausová

Počuli ste už pesničku Holubička od Adama Ďuricu? Text piesne preňho napísala speváčka Sima Martausová

Bude novinka Holubička Adamovým novým hitom? Podľa pozitívnych ohlasov fanúšikov to vyzerá, že áno!

“Letíš a ja hľadím zdola, že si vetrom vznášaná. Budem čakať, kým ustaneš odteraz až do rána. Letíš, ale chceš, nech opäť získam si tvoj čas. Ak aj padneš, ja ťa chytím, lebo verím v nás…,” spieva Adam v refréne svojej novej piesne Holubička. Táto aktuálna novinka je podobne ako pieseň Jazero textovo i hudobne vyzretejšou skladbou, čím speváka stavia do novej roly.

Okrem jemného a emotívneho textu, ktorý pre Adama napísala obľúbená slovenská speváčka Sima Martausová, vás osloví aj elegantný čiernobiely videoklip, ktorý sa nahrával v Prahe.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=xReqIVlEKO4
Foto: https://www.youtube.com/watch?v=xReqIVlEKO4

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dara Rolins natočila svoj najvzrušujúcejší videoklip. V záberoch ju uvidíte takmer nahú!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)