fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok

Príčina úmrtia dvadsiatky mladých ľudí nie je zatiaľ známa.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.6.2022 (Webnoviny.sk) – Juhoafrická polícia vyšetruje úmrtia najmenej 20 mladých ľudí v nočnom klube v meste East London. Čo viedlo k ich smrti, nie je zatiaľ jasné. Údajne boli na párty pri príležitosti konca školských skúšok.

Miestne noviny Daily Dispatch informovali, že telá boli na stoličkách a stoloch bez viditeľných známok po zraneniach. „V tejto chvíli nemôžeme potvrdiť príčinu smrti. Čo najskôr vykonáme pitvy, aby sme zistili pravdepodobnú príčinu úmrtia. Zosnulých previezli do štátnych márnic,“ uviedol hovorca ministerstva zdravotníctva Siyanda Manana. Na miesto vycestoval aj minister polície Bheki Cele.

Majiteľ klubu Siyakhangela Ndevu sa pre vysielateľa eNCA vyjadril, že ho na miesto zavolali v nedeľu skoro ráno a povedali mu, že tam bolo veľa ľudí a niektorí sa pokúšali dostať dnu silou.

Viac k témam: juhoafrická polícia, Nočný klub
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyšetruje úmrtie 20 ľudí v nočnom klube, mali oslavovať koniec školských skúšok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií