fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar píly na Duklianskej ulici v Bardejove sa zaobišiel bez zranení, škoda presahuje 200-tisíc eur

Na mieste zasahovalo 17 profesionálnych hasičov a dobrovoľní hasiči z troch obcí.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.8.2022 (Webnoviny.sk) – Sedemnásť hasičov z Bardejova, Svidníka, Prešova a Raslavíc zasahovalo pri popoludňajšom požiari píly na Duklianskej ulici v Bardejove. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove Miroslava Knišová, požiar sa zaobišiel bez zranení.

Oheň zasiahol drevnú štiepku a výrobnú linku.

Požiar sa zasahujúcim hasičom podarilo lokalizovať, momentálne vykonávajú hasebné práce za účelom likvidácie požiaru. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje,” uviedla Knišová s tým, že profesionálnym hasičom pomáhali pri likvidácii požiaru aj dobrovoľní hasiči z obcí Komárov, Mokroluh a Zborov.

Predbežne vyčíslená priama materiálna škoda presahuje 200-tisíc eur a preto bola na miesto udalosti vyžiadaná aj expertízna skupina z Požiarnotechnického a expertízneho ústavu Ministerstva vnútra SR v Bratislave.

Viac k témam: Píla, Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Požiar píly na Duklianskej ulici v Bardejove sa zaobišiel bez zranení, škoda presahuje 200-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií