fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáme víťazov prvého ročníka hudobnej súťaže City Music Show

Máte tip? napíšte nám mailom

CITY MUSIC SHOW 2017

Dňa 21.1.2017 sa v Trnave v City Clube konalo finále prvého ročníka hudobnej súťaže City Music Show, v ktorom sa predstavili 4 súťažiace kapely + špeciálny hosť Hudba z Marsu.

Z prvého – vyraďovacieho kola (14.1.2017) postúpili kapely:
4. miesto – Števo Gajdoš trio
3. miesto – Embers
2. miesto – Ignasio
1. miesto – Fidlicanti

Do finále sa neprebojovali kapely Očistec a Four Faces.

Finále, tak ako aj prvé kolo sa nieslo v príjemnom duchu v pekne zaplnenom klube. O poskytovanie informácií o priebehu finále sa starala moderátorská dvojica Martin Rybanský a Silvia Tibenská (v prvom kole Silvia Bartošová), ktorí boli zároveň aj odbornou porotou.

Ako prví sa predstavili Števo Gajdoš Trio. Kapela hrajúca acoustic-rock, technicky a zvukovo veľmi dobre vyhratá, dokázala roztancovať ľudí hneď od začiatku a pripravila dobrú atmosféru.

stevo-gajdos-trio

Ako druhá sa predstavila kapela Embers hrajúca folk-rock – vlastnú tvorbu. Príjemnú počúvateľnú hudbu znásobuje krásny ženský spev. Návštevníkom sa veľmi páčili a odmenili ich dlhým potleskom.

embers

Tretí v poradí sa predstavil interpret Ignasio. Hneď od začiatku pustil do ľudí dávku úprimných a pozitívnych textov s príjemným hip-hopovým podkladom.

Prečítajte si tiež:
Jared Leto - multitalent a fenomén dnešnej doby

ignasio

Posledná súťažiaca finálová kapela – Fidlicanti, ukázali, že na pódium patria a veľkému počtu ľudí pod pódiom pripravili nezabudnuteľný zážitok. Krojovaní mladí ľudia, z ktorých srší nadšenie zahrali prierez od klasickej ľudovej tvorby cez covery od Čechomoru, Vidieka alebo Toma Jonesa.

fidlicanti
Po odohratí posledného súťažného koncertu bolo spustené hlasovanie formou odovzdania hlasovacieho lístka a po krátkej pauze a spočítaní hlasov prišlo k slávnostnému vyhodnoteniu výsledkov a odovzdaniu cien výhercom.

Na štvrtom mieste sa umiestnil interpret Ignasio. Na treťom mieste končí kapela Embers, ktorá si odniesla 20 eurovú poukážku na nákup hudobnín a 20 eurovú poukážku do tenisového centra. Druhé miesto patrí kapele Števo Gajdoš Trio, ktorá si odniesla 30 eurovú poukážku do tenisového centra a 50 eurovú poukážku na nákup hudobnín.

Jednoznační víťazi súťaže sa stali FIDLICANTI, ktorí si odniesli veľké množstvo fantastických cien ako nákup v hudobninách v hodnote 330 eur, účinkovanie na festivale EKOfest, 16 hodín v nahrávacom štúdiu MK Production, natočenie videoklipu, promo fotenie, kadernícke služby, ochutnávku burgrov, ručne kreslený portrét kapely, permanentka do posilňovne, 50 eurovú poukážku do tenisového centra, 30 eurový účet na bare v klube.

Prečítajte si tiež:
No name vydajú nový album! Toto je ich nová pieseň!

Po vyhlásení výsledkov vystúpila kapela Hudba z Marsu, ktorá svojimi perfektnými pesničkami roztancovali snáď každého návštevníka.

Hlavný organizátor súťaže odporúča kapelám, aby sa zúčastňovali rôznych súťaží, pretože je to dobrá cesta, ako sa jednoducho zviditeľniť. Na finále CityMusicShow boli pozrieť producenti hudobného štúdia LaVita e Sound, ktorí radi otvoria spoluprácu s kapelou Števo Gajdoš Trio. Okrem nich boli na finále pozrieť aj organizátori iného festivalu, ktorí pozvali zahrať na festival všetkých finalistov súťaže. Prvý ročník sa dá zhodnotiť ako úspešný. Každý návštevník sa zabavil a kapely ukázali to najlepšie, čo vedia. Organizátor súťaže už pripravuje druhý ročník a verí, že bude o mnoho lepší ako prvý.

Všetky info
www.facebook.com/cityclubTrnava
www.facebook.com/citymusicshow
www.citymusicshow.sk (under contruction)
kontakt : citymusicshow@gmail.com

foto: Benkofoto.sk
hlavný organizátor: Michal Fujala
spoluorganizátor: City Club Trnava

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií