fbpx
Raper Vec ironicky skritizoval Slovákov. V klipe sa objavilo mnoho známych tvári

Raper Vec ironicky skritizoval Slovákov. V klipe sa objavilo mnoho známych tvári

Vec kritickou skladbou naráža na povahu slovenského ľudu. K novinke vznikol i podarený videoklip.

Vec patrí k málo raperom, ktorí sa neboja otvorene hovoriť aj o témach, ktoré sú pre väčšinu interpretov tabu. Branči teda nemá problém zabŕdať do politiky, aktuálneho diania a najnovšie si vzal na paškál aj slovenský ľud. V skladbe s názvom Slovák ironicky opisuje pohľad na svet očami obyčajného Slováka.

Kritický song sa dočkal aj originálneho videoklipu, v ktorom samotného rapera nevidieť, no objavilo sa v ňom množstvo známych tvári, ako napríklad herci Braňo Deák a Robo Jakab, raper Tono S, Joe Trendy, stand-up komik Tomáš Hudák, či spevák z kapely Para, Lasky. Klip sa nesie v duchu Sezni a je to skutočná šupa.

 

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Samsung Galaxy X bude vybavený 4K skladateľným displejom a príde v roku 2017
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.